This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

1 WDH „Armatus in virtas” im. hm. R. Kaczorowskiego

 

Jesteśmy Wielopoziomową drużyną działającą na terenie augustowskich Borek. Skupiamy w swoim gronie dzieci od 7 roku życia, które chcą działać w oparciu o metodę i misję Związku Harcerstwa Polskiego, którą jest wychowanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań. Zbiórki odbywają się w soboty przy parafii św. Jana Chrzciciela na Borkach i są prowadzone w zastępach w odpowiednich grupach wiekowych. Zapraszamy na naszą stronę:

www.druzynaborki.cba.pl 

Drużynowy

ks. hm. Przemysław Przekop HR


Instruktor Związku Harcerstwa Polskiego od 2004 r., od września 2011 r. Komendant Hufca ZHP im. J. i H. Małeckich w Ełku wcześniej członek i przewodniczący Komisji Rewizyjnej Hufca Ełk, komendant Harcerskiego Kręgu Instruktorskiego "Pelikany" w Ełku oraz Delegat  na XXXVIII Zjazd ZHP w Warszawie.
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.