Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

1 WDH „Armatus in virtas” im. hm. R. Kaczorowskiego

 

Jesteśmy Wielopoziomową drużyną działającą na terenie augustowskich Borek. Skupiamy w swoim gronie dzieci od 7 roku życia, które chcą działac w oparciu o metodę i misję Związku Harcerstwa Polskiego, którą jest wychowanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań. Zbiórki odbywają się w soboty przy parafii św. Jana Chrzciciela na Borkach i są prowadzone w zastępach w odpowiednich grupach wiekowych. Zapraszamy na naszą stronę:

www.druzynaborki.cba.pl 

Drużynowy

ks. hm. Przemysław Przekop HR


Instruktor Związku Harcerstwa Polskiego od 2004 r., od września 2011 r. Komendant Hufca ZHP im. J. i H. Małeckich w Ełku wcześniej członek i przewodniczący Komisji Rewizyjnej Hufca Ełk, komendant Harcerskiego Kręgu Instruktorskiego "Pelikany" w Ełku oraz Delegat  na XXXVIII Zjazd ZHP w Warszawie.
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.