This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

GZ „Tęczowe Urwisy”

Nasza gromada działa przy Hufcu Augustów. Są wśród nas urwisy w wieku 6-11 lat. Spotykamy się na zbiórkach w każdy piątek od godziny 17.15 do 18.45 w Gimnazjum nr. 2 w Augustowie. Łazimy po lesie, pomagamy innym, wspólnie zdobywamy najróżniejsze sprawności, wyjeżdżamy na biwaki, nocki, dowiadujemy się ciekawych, nowych rzeczy- po prostu świetnie się bawimy. ;) Mamy swoje szalone piosenki i tańce oraz tajemne szyfry i znaki, których nikomu nie zdradzamy. Chcesz zostać Tęczowym Urwisem? Zapraszamy na wspólną przygodę 

http://teczoweurwisy.mywebzz.com

Drużynowa:

dh. Sara Leszczyńska


Uczennica I LO w Augustowie, profil biologiczno-chemiczno-fizyczny. Starsza zuchenka, która aktywnie działa w harcerstwie od 4 lat.