This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

7 AGZ „Leśne Zuszki”

Gromada należy do Hufca ZHP Augustów i zrzesza dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Nasze zbiórki odbywają się w każdy piątek od godziny 17.30 do 19.00 w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie przy ul. Hożej 2B. Na zbiórkach świetnie się bawimy zdobywając sprawności, które jednocześnie uczą nas wielu przydatnych rzeczy. Niezapomnianą przygodą są wspólne wyjazdy, po wwwktórych zawsze mamy masę cudownych wspomnień. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w nasze szeregi! :)

www.lesnezuszki.ucoz.pl

Drużynowa:

dh. Edyta Dęmska

Uczennica I LO w Augustowie, od 5 lat należąca do Związku Harcerstwa Polskiego.
tel. 697-610-021